Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie oględzin szkód komunikacyjnych wraz ze sporządzeniem niezbędnej dokumentacji
  • Wykonywanie oględzin szkód majątkowych wraz ze sporządzeniem niezbędnej dokumentacji

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Pasja oraz praktyczna wiedza motoryzacyjna
  • Znajomość programów eksperckich Audatex, Info-Ekspert (mile widziana)
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Dokładność, Systematyczność, Terminowość
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej/ umowy o współprace
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższenia kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie

Obowiązki:

  • Analizowanie dokumentacji oraz dokonywanie wyceny i weryfikacji wartości szkody,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z pozyskanym Klientem.

  • Doświadczenie w pracy z klientem w sektorze B2B,
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • Samodzielność, komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Zdolność budowania i utrzymania relacji z Klientem,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym,
  • Znajomość zagadnień technicznych i prawnych związanych z procesem likwidacji szkody,
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego oraz specyfiki pracy serwisu samochodowego.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy,
  • Umowę o współpracę,
  • Pomoc w nawiązaniu kontaktów z Klientami,
  • Rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy (w tym e-szkolenia, które rozwiną Twoje umiejętności bez konieczności wychodzenia z domu),
  • Pełne wsparcie merytoryczne

  • Wykonywanie ocen technicznych na podstawie dokumentacji zdjęciowej,
  • Wykonywanie wycen wartości i kosztorysów napraw szkód komunikacyjnych,
  • Współpraca z ubezpieczycielami w zakresie zatwierdzania i uzgadniania kosztów napraw,
  • Rozpatrywanie zgłaszanych reklamacji i zastrzeżeń od klientów,
  • Dbanie o nieskazitelny wizerunek firmy poprzez świadczenie usług na wysokim poziomie,

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów eksperckich Eurotax, Audatex
  • Umiejętność wykonania wycen pojazdów w programie InfoExpert
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@expertgo.pl

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, prześlij nam swoje CV wraz z krótkim opisem swoich preferencji na adres rekrutacja@expertgo.pl